CZ EN

Květiny Flamengo Emotion

Specializované prodejny

Provozovatelem floristické studia Flamengo emotion je společnost Karafa s.r.o., která je provozovatelem sítě prodejen květinářství Flamengo. Od roku 1996 si vybudovala pozici nejsilnější sítě prodejen nabízejících široký sortiment řezaných květin, pokojových rostlin a doplňků v České republice.
Cílem floristického studia Flamengo emotion je rozšíření nabídky našich květinářství Flamengo o novou oblast a úroveň našich služeb. Kromě atraktivní květinové vazby pro všechny příležitosti, široké nabídky hrnkových květin a moderních interiérových doplňků, si klademe za cíl nabídnou služby v oblasti interiérové floristiky.
Floristické studio Flamengo emotion hodlá nabídnout špičkový květinový servis a květinové výzdoby interiérů, svatební i příležitostní floristiku a smuteční dekorace. V oblasti květinové vazby pak poskytnout nejvyšší kvalitu a uspokojit i nejnáročnější zákazníky.
Rozhodujícím prvkem pro nabízení služeb v nejvyšší kvalitě je pečlivě vyškolený personál se zkušenostmi z floristických soutěží, který neustále sleduje nejmodernější floristické trendy.

 

Otevírací doba

Po-Pá 10:00 - 21:00
So-Ne 09:00 - 21:00

Kontakt

Tel.: +420 547 214 709

Nenechte si nic ujít Zaregistrujte se k odběru novinek z Olympie Brno