CZ EN

Erotic City

Specializované prodejny

Erotic City – potěšení je na Vaší straně

Přesvědčte se, že používání erotických pomůcek v intimním životě je naprosto přirozené a běžné. Erotické pomůcky nejen že zpestřují a zpříjemňují milostný život, ale pomáhají i v partnerských vztazích a při řešení zdravotních obtíží. Neslouží pouze k fyzickému uspokojení, ale příznivě ovlivňují intimní párovou komunikaci a dokážou navodit lepší prožitky.

V síti prodejen Erotic City nenajdete pouze erotické pomůcky, ale i luxusní spodní prádlo, kosmetiku, masážní oleje, afrodiziaka, společenské hry či dárky. Veškeré zboží je vysoce kvalitní, speciálně vyškolená výhradně dámská obsluha prodejny je Vám připravena pomoci s výběrem. Nevíte-li si rady, doporučí Vám ty nejvhodnější produkty. Erotic City se nachází vedle prodejny ASKO.
Prodejny Erotic City slouží i jako místa osobních odběrů pro objednávky z e-shopu. Vybírat či rezervovat zboží na kamenných prodejnách můžete na www.eroticcity.cz.

„Přijďte k nám a Váš milostný život dostane nový rozměr...“

 

Otevírací doba

Po - Pá: 10:00 - 21:00
So - Ne: 09:00 - 21:00 

Kontakt

Tel.: +420 737 221 213
E-mail: info@cityrealex.com
www.eroticcity.cz/

Probíhající akce

Sleva na kolekci Padesát odstínů šedi 24/2/2017 – 31/3/2017

Sleva 40% na všechny výrobky z kolekce Padesát Odstínů Šedi. Udělejte si radost i vy a navštivte prodejnu Erotic City. Platí do vyprodání zásob.

Číst více Číst meně

Fotogalerie

Nenechte si nic ujít Zaregistrujte se k odběru novinek z Olympie Brno