CZ EN

Profesionální servis v prodejně Intersport

Služby

Využijte služeb špičkového a kvalitního servisu kol, inlinea ledních bruslí, sjezdových a běžeckých lyží, snowboardů a vyplétání raket v prodejně INTERSPORT v OC Olympia Brno.

Profesionální servis kol
Aby Vaše kolo perfektně jezdilo, potřebuje pravidelný a kvalitní servis, který Vám poskytneme na naší prodejně INTERSPORT. Když si kolo přivezete do servisního oddělení, naši odborní pracovníci Vám ho seřídí a nastaví podle Vašich potřeb, případně provedou opravu opotřebených či poškozených komponentů. O Vaše kolo se postaráme při garanční prohlídce, která je samozřejmě zdarma. Poskytujeme odborný servis při seřizování a opravách, který je v záruční době bezplatný. Samozřejmostí je zajištění náhradních dílů ke všem značkám kol, které nabízíme. Více informací a ceník servisních služeb naleznete ZDE.

Záruka 5 let na rám kola
Zakládáme si na kvalitě našich kol, proto jsme vám prodloužili záruku na rám kola na 5 let! U nás můžete počítat nejen s kvalitou, ale také s odborným poradenstvím a profesionálním servisem. Vybrat si můžete z předních značek Author, Pells, Genesis nebo Nakamura.
Více informací najdete ZDE.

Servis inline a ledních bruslí
Než vyrazíte do parků či na bruslařské stezky, nechte si Vaše inline brusle ošetřit rukama zkušených odborníků. Naši experti Vám brusle vyčistí, vymění opotřebovaná kolečka, promažou nebo vymění ložiska či obroušené brzdy. Dále provádíme broušení ledních bruslí. Broušení ledních bruslí provádíme za 79 Kč.
Další informace o servisu inline bruslí najdete ZDE.

Servis sjezdových a běžeckých lyží a snowboardů
Abyste na horách měli z lyžování co největší zážitek, potřebují Vaše lyže a snowboardy pečlivou přípravu. Přineste si své lyže nebo snowboardy do INTERSPORTU, kde Vám naši pracovníci namontují a seřídí vázání, vyčistí a kvalitně navoskují skluznice a nabrousí hrany na profesionálních strojích Wintersteiger.
Další informace o servisu lyží a snowboardů najdete na ZDE.

Vyplétání raket
Nabízíme profesionální servis tenisových, badmintonových a squashových raket. Vyplétáme všechny typy rámů a měníme omotávky rukojeti.
Další informace o vyplétání raket najdete ZDE.

Otevírací doba

Po-Pá 10:00 - 21:00
So-Ne 9:00-21:00

Nenechte si nic ujít Zaregistrujte se k odběru novinek z Olympie Brno