CZ EN

Vigoss Jeans

Oděvy, móda

Módní značka VIGOSS byla založena v roce 1996. Za krátkou dobu své existence se dynamicky rozvinula v perspektivní a oblíbenou módní značku. Od roku 1998 tuto značku v ČR a SR zastupuje hodonínská firma VIGOSS CZ s.r.o, která začala budovat velkoobchodní síť odběratelů a zároveň vlastní maloobchodní prodejny pod označením VIGOSS JEANS. Seznam prodejen naleznete na www.vigossjeans.cz.

Dámská i pánská kolekce značky VIGOSS je určena pro všechny zákazníky, kteří se chtějí cítit pohodlně a přirozeně a zároveň sexy a stylově. VIGOSS má smysl pro detail, barevnou souhru a kvalitní materiály. Snaží se o slušivou módu nejen pro mladé. Mezi nejžádanější výrobky pánské i dámské kolekce patří jednoznačně džínsy všech délek a střihů. Naše kalhoty jsou především oblíbené pro svůj materiál, zpracování, střih a pohodlí. Z našich kolekcí se dále velmi dobře prodávají dámské a pánské bundy, trika, svetry, košile a ostatní sortiment. Další velkou předností našich výrobků je přijatelná cena, která osloví široké spektrum zákazníků, kteří ocení kvalitu za rozumnou cenu. Našim cílem bylo a je vytvořit takové prostředí na našich prodejnách, aby se v něm zákazníci cítili dobře a aby zde nalezli zboží a služby, které jim budou plně vyhovovat.

Vedle značky VIGOSS, naleznete na naší prodejně v Olympii Brno další velmi kvalitní značky. Dámskou i pánskou kolekci nabízí německá značka Lerros, dále pak dámskou kolekci zn. Kenny´s. Jedná se o značky, které navrhují oblečení ležérního stylu, velmi dobré kvality a to v ucelených kolekcích, které spolu velmi krásně barevně ladí. Dámská kolekce obsahuje velikostní sortiment od vel.34 až do vel.46. Pánská kolekce od vel.M až do vel. XXXL.

Dále u nás naleznete značky, které nabízí dámské a pánské jarní i zimní bundy. Jedná se o zn. COLLETI, Maribo.

Také Vám rádi doporučíme velmi kvalitní a elegantní zn. RAMONS, která vyrábí pánské svetry a mikiny zajímavého vzhledu a to i v nadměrných velikostech 3XL až 6XL.

Srdečně Vás zveme na návštěvu naší prodejny VIGOSS JEANS v Olympii Brno.

 

Otevírací doba

Po-Pá 10:00 - 21:00
So-Ne 9:00 - 21:00

Kontakt

Tel.: 724 880 082
E-mail: olympiavigoss@seznam.cz

Nenechte si nic ujít Zaregistrujte se k odběru novinek z Olympie Brno