CZ EN

Peek & Cloppenburg

Oděvy, móda

Značka Peek & Cloppenburg určuje již více než 110 let nové cesty v oblasti módy a považuje se za prostředníka mezi módním molem a pěší zónou. V nabídce každého obchodního domu se nachází téměř 500 značek a mnoho originálních značkových obchodů. Součástí sortimentu jsou jak exkluzivní designové značky, tak značky úspěšných výrobců a trendové značky módní scény. Vedle vyváženého sortimentu, splňujícího vysoké nároky na kvalitu a vkus, stojí za úspěchem P&C také kompetence zaměstnanců prodeje. Významnou roli při tom hraje orientace na zákazníka, služby a servis.


Také architektura má však ve firmě P&C své nezastupitelné místo. Obchodní domy P&C ve světových  metropolích navrhli architekti mezinárodního významu: prof. Gottfried Böhm (Berlín), prof. Josef P. Kleihues (Stuttgart), Richard Meier (Mannheim a Düsseldorf), Moore Ruble Yudell (Leipzig), Renzo Piano (Köln), RKW (Frankfurt, Dortmund, Essen) a David Chipperfield (Vídeň).
 
Firma Peek & Cloppenburg KG se sídlem v Düsseldorfu provozuje v současnosti 72 obchodních domů v Německu, Belgii, Nizozemí a Švýcarsku a pracuje pro ni více než 11.700 zaměstnanců. Druhá centrála společnosti Peek & Cloppenburg KG ve Vídni byla založena 2008 v rakouském hlavním městě a je zastoupena na 40 místech v Rakousku a ve východní Evropě.

Otevírací doba

Po-Pá 10:00 - 21:00
So-Ne 9:00-21:00

Kontakt

Tel.: +420 547 136 100
E-mail: hs418@peek-cloppenburg.cz
www.peek-cloppenburg.cz

Fotogalerie

Nenechte si nic ujít Zaregistrujte se k odběru novinek z Olympie Brno