CZ EN

Lindex

Oděvy, móda

Lindex patří s 450 prodejnami ve 14 zemích mezi vedoucí evropské módní řetězce. Naším posláním je nabízet dostupnou, ale inspirativní módu. Obchodní koncept značky Lindex se prostřednictvím dámského a dětského oblečení a dámského spodního prádla zaměřuje na ženy se zájmem o módní trendy. Lindex je součástí finského konglomerátu Stockmann. Pro více informací navštivte www.lindex.com.

Lindex již 60 let v módě

Společnosti Lindex je v roce 2014 šedesát let a proto plánuje velkou oslavu, jíž ukáže minulost, přítomnost a budoucnost značky Lindex.

Oslavy začnou 1. září kampaní Lindex 60 years in fashion (Lindex již 60 let v módě), jejíž módní výraz bude odvážnější než kdykoli dříve. Modelkami kampaně budou Hilary Rhoda, Andreea Diaconu a Anne Vyalitsyna.

„Základem této kolekce jsou dokonalé kousky, které lze zkombinovat prakticky s čímkoli a které se budou hodit k oblečení, které již máte. Najít a vytvořit tyto skvosty pro podzimní sezónu nebylo jednoduché a já jsem velmi pyšná na to, jak je tato kolekce esencí toho, co Lindex představuje,“
říká Nina Starck, vedoucí Oddělení designu ve společnosti Lindex.

Rok 2014 je pro společnost Lindex rokem jubilejním. Již od svého založení v roce 1954 se Lindex neustále vyvíjí, mění a staví před sebe další a další výzvy. Díky svým úspěšným kolekcím a kampaním si vydobyl renomé značky, která se výrazně zaměřuje na módnost své nabídky. Při příležitosti výročí svého založení chce Lindex nejen oslavit svých 60 let působení v oblasti módy, ale také svoji budoucnost.

„Společnost Lindex se na těch 60 let, co působí na trhu s módou a co se neustále vyvíjela, ohlíží s obrovskou pýchou. Letošní jubilejní rok však neznamená konec; slavíme s velkými plány do budoucna a těšíme se, až otevřeme nové prodejny na nových trzích,“ říká Ingvar Larsson, generální ředitel společnosti Lindex.

Otevírací doba

Po-Pá 10:00 - 21:00
So-Ne 9:00 - 21:00

Kontakt

Tel.: +420 547 210 896

Fotogalerie

Nenechte si nic ujít Zaregistrujte se k odběru novinek z Olympie Brno