CZ EN

Blažek

Oděvy, móda

Módní dům Blažek je významnou českou značkou pánských oděvů. Zaměřuje se především na vysokou kvalitu, precizní zpracování a nadstandardní doplňkové služby. Dvakrát do roka uvádí na trh nové kolekce, které nabízí výhradně ve vlastní síti značkových prodejen.

Módní dům Blažek představuje kolekci Jaro/léto 2017

Portugalsko, rozmanitá země plná barev a jižanského temperamentu, inspirovalo návrhářky pánského módního domu Blažek při tvorbě nové kolekce jaro/léto 2017. Z kolekce v tónech oceánu čiší svěžest a uvolněnost. Do použitých materiálů vtisklo Portugalsko svůj rukopis v podobě výrazných dezénů, potisků, vzorů a tolik typických symbolů pro tuto část Pyrenejského poloostrova. Kolekce vznikla pod vedením designérského dua Jany Kuťkové a Věry Jakubíčkové, kterým se v ní podařilo propojit nadčasový design spolu s nejnovějšími módními trendy. Mezi přední výrobce látek použitých v nové kolekci patří respektovaná jména módního průmyslu jako Cerruti, Loro Piana či Vitale Barberis Canonico.

Otevírací doba

Po-Pá 10:00 - 21:00
So-Ne 9:00 - 21:00

Kontakt

Jakub Pokorný
Tel.: +420 547 216 616
E-mail: olympbrno@blazek.eu
www.blazek.eu
Facebook

Probíhající akce

Lehké bundy a pláště 17/3/2017 – 31/3/2017

Lehké bundy a pláště pro chladný začátek jara aneb praktičnost a móda jdou ruku v ruce.

V těchto dnech, kdy už to sice za oknem vypadá jako krásné jaro, ale teploměr často ještě tvrdí opak, si při pohledu do šatníku nejčastěji klademe otázku: "Jak být v teple, přitom si zachovat styl a ještě mít možnost se alespoň rozepnout, když se odpoledne opravdu udělá hezky?I

Navštivte naší prodejnu nebo e-shop.

Číst více Číst meně
Nenechte si nic ujít Zaregistrujte se k odběru novinek z Olympie Brno