CZ EN

Intersport

Hobby, sport, volný čas

INTERSPORT - světová jednička v prodeji sportovního vybavení!

Nabízíme široký výběr sportovního vybavení a oblečení předních světových značek i značek exkluzivních (Etirel, ProTouch, McKinley, Tecno Pro, Genesis a další). Naši odborně vyškolení prodejní specialisté Vám ochotně poradí s Vaším výběrem.

Získejte přístup k aktuálním informacím o mimořádných akcích a výhodných nabídkách a vyzvedněte si na prodejně svoji Zákaznickou kartu INTERSPORT.

Využijte záruky nejnižších cen. Naleznete-li do 7 dnů v republice v jiné prodejně identický produkt (stejný model, velikost, barva) za prokazatelně nižší cenu, vyplatíme Vám cenový rozdíl v hotovosti. Více informací na www.intersport.cz.

PROFESIONÁLNÍ SERVIS KOL

Aby Vaše kolo perfektně jezdilo, potřebuje pravidelný a kvalitní servis, který Vám poskytneme na naší prodejně INTERSPORT. Když si kolo přivezete do servisního oddělení, naši odborní pracovníci Vám ho seřídí a nastaví podle Vašich potřeb, případně provedou opravu opotřebených či poškozených komponentů.
O Vaše kolo se postaráme při garanční prohlídce, která je samozřejmě zdarma. Poskytujeme odborný servis při seřizování a opravách, který je v záruční době bezplatný. Samozřejmostí je zajištění náhradních dílů ke všem značkám kol, které nabízíme.
Více informací a ceník servisních služeb naleznete ZDE.

Neváhejte také využít i služeb našeho špičkového a kvalitního servisu inline bruslí, lyží, snowboardů, vyplétání raket a broušení ledních bruslí.

Broušení ledních bruslí provádíme za pouhých 79 Kč.

PROFESIONÁLNÍ SERVIS KOL

Aby Vaše kolo perfektně jezdilo, potřebuje pravidelný a kvalitní servis, který Vám poskytneme na naší prodejně INTERSPORT. Když si kolo přivezete do servisního oddělení, naši odborní pracovníci Vám ho seřídí a nastaví podle Vašich potřeb, případně provedou opravu opotřebených či poškozených komponentů. O Vaše kolo se postaráme při garanční prohlídce, která je samozřejmě zdarma. Poskytujeme odborný servis při seřizování a opravách, který je v záruční době bezplatný. Samozřejmostí je zajištění náhradních dílů ke všem značkám kol, které nabízíme.
Více informací a ceník servisních služeb naleznete ZDE

Těšíme se na Vaši návštěvu.
váš tým INTERSPORT
Přinášíme sport lidem.

 

Otevírací doba

Po-Pá 10:00 - 21:00
So-Ne 9:00-21:00

Kontakt

Tel.: +420 547 211 772
E-mail: olympia.brno@intersport.cz
www.intersport.cz/
Facebook

Probíhající akce

Skvělé nabídky v novém letáku! 11/4/2018 – 22/4/2018

Nebo si jej prohlédněte elektronicky ZDE >>

Číst více Číst meně
Testcentrum elektrokol 3/4/2018 – 31/8/2018
Číst více Číst meně

Fotogalerie

Nenechte si nic ujít Zaregistrujte se k odběru novinek z Olympie Brno