CZ EN

Manufaktura

Drogerie, parfumerie, zdraví

MANUFAKTURA je unikátní 100% český koncept značkových prodejen s vlastní originální kosmetikou a doplňky pro jedinečné domácí lázně. Proč vlastně domácí lázně..? Žijeme v uspěchané době plné stresu, napětí a shonu. Příjemný rituál domácích lázní se zapálenou svíčkou, vonnou lázní, osvěžující sprchou, masáží, šálkem čaje či jiným hýčkáním napomůže odpoutat se od denních problémů, dosáhnout fyzické a psychické úlevy a na chvilku si zkrátka odpočinout. Originální a vysoce kvalitní receptury výrobků využívají příznivých účinků tradičních českých přírodních ingrediencí - českého piva a chmelových výtažků, karlovarské vřídelní soli, vína a výtažků z révy vinné, meruněk, švestek a jiného ovoce a bylin typických pro naši krajinu. Atraktivní doplňky pro domácí lázně - čaje, svíčky, masážní pomůcky, porcelán atd. jsou vyráběny na zakázku ve spolupráci s tradičními, kvalitními českými výrobci, které pro svou spolupráci Manufaktura vždy upřednostňuje.

Otevírací doba

Po-Pá 10:00 - 21:00
So-Ne 09:00 - 21:00

Kontakt

Gabriela Kuthanová
Tel.: +420 601 310 610
www.manufaktura.cz

Probíhající akce

Novinky a tipy na zimní péči 9/2/2017 – 28/2/2017

Novinka – růžový sprchový gel – Objevte nový Sprchový gel s vřídelní solí a růží, díky němuž se během sprchování přenesete do alespoň na chvíli do voňavého sadu plného kvetoucích romantických růží. Seženete ho v prodejně Manufaktura…

Tip na zimní péči o pleť se sedmikráskou – Pleť (nejen) v zimě potřebuje pořádnou dávku hydratace a výživy. Dopřejte si pleťové lázně Sedmikráska od české značky Manufaktura, která zajistí Vaší pleti výjimečnou péči s dotekem přírody.

Číst více Číst meně
Nenechte si nic ujít Zaregistrujte se k odběru novinek z Olympie Brno