CZ EN

FAnn parfumerie

Drogerie, parfumerie, zdraví

Společnost FAnn parfumerie figuruje na českém trhu již od roku 1990. FAnn parfumerie patří mezi nejprestižnější prodejce selektivní kosmetiky v České republice.
První FAnn parfumerie byla otevřena v historickém jádru města Brna. V současné době je vybudován řetězec s 37 parfumeriemi a 4 kosmetickými salóny. FAnn parfumerie mají své zastoupení i na Slovensku.
Ve FAnn parfumeriích se setkáte vždy s příjemným personálem, který poskytuje špičkové poradenství při výběru nejvhodnější vůně, péče o pleť a líčení.
FAnn parfumerie dbá na profesionální a individuální přístup k zákazníkovi. Odměnou věrným zákazníkům je FAnn Bonus Klub, který nabízí ojedinělý systém výhod, dárků a informací o novinkách. Staňte se i vy našim VIP zákazníkem a využívejte maximální komfort našich služeb.
FAnn parfumerie, to je království vůně a krásy!

Kosmetický salón FAnn beauty centrum
se nachází v prostorách FAnn parfumerie. Ve dvou kabinách nabízí ošetření pleti luxusními švýcarskými značkami La Prairie a Juvena of switzerland. Odborně vyškolené kosmetičky s dlouholetou praxí Lenka Dobrozemská a Barbora Beránková vám kromě ošetření také doporučí, které produkty používat doma, aby vaše pleť byla trvale krásná.

Otevírací doba

Po-Pá 10:00 - 21:00
So-Ne 9:00-21:00

Kontakt

Tel.: +420 542 212 881
E-mail: obr@fann.cz
www.fann.cz/

Probíhající akce

Akce 2+1 na oblíbenou dánskou značku GOSH 1/3/2018 – 31/3/2018
Číst více Číst meně

Fotogalerie

Nenechte si nic ujít Zaregistrujte se k odběru novinek z Olympie Brno