CZ EN

Fashion Blog

Zábava

Femme fatale 12/05

Nejnovější díl našeho oblíbeného magazínu Olympia Fashion Look přináší výjimečné téma: Femme fatale. Ale nebojte se, řeč nebude jenom o ženách! Dívejte se!

Aprílová móda 07/04

Nový díl magazínu Olympia Fashion Look je nejenom dubnový, ale také aprílový, a tak se těšte na módu bláznivou, výjimečnou a osobitou. Jak si s tímto tématem poradili naši stylisté? Podívejte se!

Dress code 03/03

V novém díle magazínu Olympia Fashion Look vám stylisté Dušan a Ivo poradí, jak být co nejlépe oblečen pro práci v kanceláři. Zvládnou stylisté našim modelům vybrat oblečení, které bude vyhovovat dress code, ale zároveň bude pohodlné i sexy? Dívejte se!

Outfit na svatbu 03/02

Náš další díl magazínu Olympia Fashion Look bude svatební. Ale výjimečně se nebudeme věnovat nevěstám a ženichům, ale těm, kteří mívají s outfity na svatbu mnohem větší potíže, totiž všem svatebčanům. Čeká-li vás v nejbližší době nějaká ta veselka, dívejte se!

Životní restart 06/01

Životní restart, to je téma našeho nejnovějšího magazínu Olympia Fashion Look. Jak se dostat zpátky do formy a překonat životní změny Vám opět poradí naši stylisté Dušan a Ivo.

Vánoce 15/12

Nový díl našeho magazínu Olympia Fashion Look nemůže být na jiné téma: Vánoce klepou na dveře a naši stylisté se zamysleli nad tím, jaké outfity si obléci během nejslavnostnějších chvil roku.

Basics v našem šatníku 12/11

Tento díl našeho magazínu Olympia Fashion Look je na téma ´Basics v našem šatníku´. Že nevíte, o co jde? Pusťte si náš magazín a uvidíte.

Rande 13/10

V nejnovějším díle magazínu Olympia Fashion Look půjdeme společně s našimi stylisty na rande. Uvidíme, jestli se Dušanovi a Ivovi podaří vytvořit našim modelům takové outfity, aby vše na prvním rande zafungovalo tak, jak má.

Dětská móda 18/09

Dětská móda je hlavním tématem nového dílu našeho magazínu Olympia Fashion Look. Společně s našimi stylisty, Ivem a Dušanem, se projdeme nabídkou módy jak pro ty nejmenší děti, tak i pro ty dospívající.

Těhotenská móda - 2. část 14/08

V minulém díle našeho magazínu Olympia fashion look jsme se věnovali módě pro nastávající maminky a naši stylisté Dušan a Ivo byli nabídkou těhotenské módy tak nadšeni, že se rozhodli věnovat jí ještě jeden díl.

Těhotenská móda 15/07

Mít dítě je nádherné. Být těhotná už tak nádherné být nemusí, zvláště, chce-li nastávající maminka vypadat šik. I o tom bude řeč v následujícím díle magazínu Olympia Fashion Look, který bude celý o těhotenské módě.

Domácí a noční oblečení 04/05

Marylin Monroe říkávala, že spí nahá, oděná jen do vůně parfému Chanel číslo 5. V dalším dílu našeho magazínu Olympia Fashion Look se budeme bavit o domácí a noční módě, stylisté Dušan a Ivo tedy poradí všem, komu jen parfémová vůně k spánku nestačí.

 

Sportovní móda 13/03

V novém díle našeho magazínu Olympia Fashion Look nám stylisté Dušan a Ivo poradí, jak vypadat skvěle v pohybu. Tématem dalšího dílu totiž bude sportovní móda.

 

Jak na společenské oděvy 19/01

Olympia Fashion Look je opět zde!

Tentokrát se naši stylisté Dušan Chrástek a Ivo Šablatúra zaměřili na rady ohledně společenských oděvů.

Vánoční inspirace 08/12

Módní magazín Olympia Brno tentokrát v duchu Vánoc. :)

Naši stylisté - Dušan Chrástek a Ivo Šablatúra se tentokrát zaměřili na nákup Vánočních dárků, který je v tuto chvíli velmi žhavým tématem. Jak si s touto výzvou poradili a jaké dárky pro naše návštěvníky vybrali?

„SVOJI PRÁCI STRAŠNĚ MILUJU…“ 07/11

…říká Dušan Chrástek, muž, který stojí za vizáží mnoha českých hvězd. V nejbližších týdnech na něj můžete narazit v obchodním centru Olympia, kde společně s Ivem Šablatúrou a jejich týmem natáčí zbrusu novou módní show Olympia Fashion Look. Pořad nejen o tom, jak skvěle vypadat…

V nejbližší době tě uvidíme v pořadu Olympia Fashion Look. Na co se mohou diváci těšit?
Když mi účinkování v této show nabídli, hodně jsem to zvažoval. Byla to výzva. Ale pro mě je stěžejní, kdo za pořadem stojí, já chci pracovat s nadšenými lidmi, chci tým, který maká na sto padesát procent. A to mám. A jsem přesvědčený, že pořad úspěch mít bude. Navíc máme spoustu nápadů do budoucna a v našem pořadu je chceme všechny ukázat. Těšte se na módní policii, na zajímavé lidi a jejich šatníky, na rady a tipy, jak se oblékat a jak naopak ne…nápadů je strašně moc! Takže se koukejte, bude to stát za to!

Celý rozhovor s Dušanem Chrástkem najdete ZDE.

Nenechte si nic ujít Zaregistrujte se k odběru novinek z Olympie Brno