CZ EN

Česká Miss – casting

03. března 2018

Další ze série castingů Hledá se Česká Miss se uskuteční v sobotu 3. března od 13 hodin v Olympii Brno.

Jestli ještě nejsi přihlášená, vyplň přihlášku na webových stránkách www.ceskamiss.cz a náš tým Ti ještě před castingem upřesní další informace. Pokud se rozhodneš na poslední chvíli, můžeš přihlášku vyplnit i na místě a zkusit své štěstí. Vítězka se může těšit na ceny za více jak jeden milion korun českých kontrakt s prémiovou kosmetikou Juliette Armand za tři čtvrtě milionu a účast na Miss Universe.

Registrace dívek začne od 13 hodin, samotný casting od 14 hodin. Součástí castingu bude i malá módní přehlídka módního návrháře Luďka Hanáka, jehož modely doplněné šperky Présence představí:
Česká Miss 2017 Michaela Habáňová
Česká Miss Earth 2017 Iva Uchytilová
Česká Miss Supranational 2017 Tereza Vlčková
Česká Miss Supranational 2016 Michaela Hávová
Finalistky České Miss Monika Vrágová a Silvie Hirtová

Těšit se můžete také na hudbení vystoupení zpěváka Jana Nedvěda a rappera O-Greye.

Z castingu budou vybrány dívky postupující do semifinále České Miss 2018, které budou pokračovat v boji o titul královny krásy v národní soutěži Česká Miss, stejně tak budou předvybrány některé dívky do soutěže Miss Brno.

Vítězka České Miss 2018 se může těšit na ceny za více jak 1 000 000 Kč, kontrakt s premiovou kosmetickou firmou Juliette Armand za 750 000 Kč či reprezentaci České republiky na nejprestižnější světové soutěži krásy, Miss Universe.

V porotě castingu usednou vítězky loňského ročníku, zástupce z řad sponzorů a partnerů, majitel modelingové agentury DFC pan Dušan Fádler, módní návrhář Luděk Hanák a další tváře, předsedkyní poroty bude ředitelka České Miss Eva Čerešňáková.

Co s sebou na casting?
Boty na podpatku, uplé džíny, koktejlové šaty, plavky, bílé nebo černé tričko, lehký make-up a upravené vlasy. S sebou si vezmi i občanský průkaz či jiný doklad totožnosti. Nezapomeň na dobrou náladu.

Budeme se těšit a přejeme hodně štěstí!

Nenechte si nic ujít Zaregistrujte se k odběru novinek z Olympie Brno