CZ EN

Casting Look Bella 2017

27. října 2017

XIV. ročník prestižní soutěže krásy LOOK BELLA právě startuje!

Pořádající agentura PRESTIGE MODELS pokračuje sérii castingů v pátek 27.10. v OC Olympia Brno, od 14 do 18 hodin.

Zbývá jen sebrat odvahu, zaregistrovat se, přijít na casting, zvítězit a skutečně tak začít vysněnou cestu do světa profesionálního modelingu.

Na soutěžící se na všech castinzích bude těšit nejen patronka soutěže Česká Miss World 2013 a finalistka Look Bella 2009 Lucie Kovandová a patron soutěže – Muž roku 2013, vítěz Look Bella 2010 Antonín Beránek, ale i vítězové minulého ročníku Helena Nejtková a Ladislav Danicz.

Novinkou letošního ročníku jsou také Ambassadors soutěže jimiž jsou Michal Hamák jakožto Media Ambassador a Veronika Šloufová jako Heatlh Ambassador, kteří úspěšně prošli soutěží Look Bella. Ambassadors soutěže budou mít na starosti vedení všech soutěžících v daných oblastech.

Pro přihlášené nebudou chybět ani dárky od partnerů a doprovodný program.

 

Podmínky soutěže:
Hlásit se mohou opět mladí lidé do 25 let. Dívky s výškou od 170 cm a od 15ti let, muži s výškou od 180 cm a od 17ti let.
Na castingu vás zkrášlí profesionální kadeřníci i vizážisté, čeká vás přehlídkové molo a také zkušený fotograf. Hodnotit bude odborná porota z řad známých osobností, modelek či modelů nebo partnerů soutěže.
Registrovat se můžete již nyní na www.lookbella.cz v záložce „registrace“.

 

Nenechte si nic ujít Zaregistrujte se k odběru novinek z Olympie Brno