CZ EN

Casting Elite Model Look

02. dubna 2017

Agentura Elite Prague vyhlašuje castingy do nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2017.

Casting v Olympii Brno se uskuteční v neděli 2. 4. 2017 od 15:00 hodin. Do soutěže se mohou přihlásit slečny ve věku 13 až 21 let s výškou nad 170 cm a mladí muži ve věku 15 až 23 let s výškou nad 183 cm. Ambasadorkou soutěže je topmodelka Zuzana Stráská, která bude provázet všemi castingy. Ředitel soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR Sáša Jány k projektu říká: "Jsem velmi potěšen z kontinuálních úspěchů české krásy na poli profesionálního modelingu a opětovným vítězstvím posledního světového finále Janou Tvrdíkovou. Nejen tři vítězství za poslední čtyři roky, ale i skvělé výsledky finalistů ve světě potvrzují výbornou práci celého týmu Elite Model Look, který projekt v Čechách a na Slovensku realizuje".

Všichni účastníci castingu absolvují vstupní pohovor se zástupci agentury Elite a získají dárky od partnerů projektu, časopis Elle pro dívky a Elle Man pro kluky. V rámci castingů bude probíhat losování o výrobky vlasové kosmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look, dekorativní kosmetiky ARTDECO a moderní bělící zubní kosmetiky Blanx. Schwarzkopf odborníci poradí, jak se starat o vlasy a zástupci společnosti Rowenta na vybraných castinzích předvedou, jak si lehce a rychle upravit vlasy na každou příležitost. O poradenství a zvýraznění přirozené krásy se na castinzích postarají vizážistky značky ARTDECO.

Ve většině měst předvedou modelky agentury Elite Model Management Prague nové trendy v oblasti účesů a barev pro rok 2017 - Schwarzkopf Looks. Nové trendy zvěčnil slavný zpěvák a fotograf Bryan Adams. Všichni zájemci, i z řad doprovodu či přihlížejících, kteří si chtějí nechat poradit s péčí o vlasy, mohou absolvovat zdarma analýzu vlasů od značky Schwarzkopf.

Nenechte si nic ujít Zaregistrujte se k odběru novinek z Olympie Brno